خانه / اخبار / تازه ترين اخبار / حجت الاسلام احمد شرفخانی در بازدید از امامزادگان استان آذربایجان شرقی: ضرورت تبدیل امامزادگان شاخص به قطب فرهنگی

حجت الاسلام احمد شرفخانی در بازدید از امامزادگان استان آذربایجان شرقی: ضرورت تبدیل امامزادگان شاخص به قطب فرهنگی

معاون فرهنگی واجنماعی سازمان اوقاف وامورخیریه در بازدید از امامزادگان استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: ایجاد مراکز قرآنی باید در دستور کار ادارات اوقاف استان ها قرار گیرد.

وی با اشاره به بازدید خود از آستان مقدس امامزاده سید حمزه تبریز گفت: موقعیت شاخص آستان مقدس امامزاده سید حمزه تبریز این قابلیت را دارد که این مجموعه به قطب فرهنگی تبدیل شود.

 

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه همچنین ضمن تاکید بر استفاده از پتانسیل فرهنگی امامزادگان استان افزود: آستان مقدس امامزاده عون بن علي و زيد بن علي پتانسیل مناسبی را برای اجرای برنامه های فرهنگی داراست و نباید از این مزیت غافل شد.

 

حجت الاسلام شرفخانی طی سفر خود به استان آذربایجان شرقی از آستان مقدس امامزاده سید حمزه تبریز، آستان مقدس امامزاده سیدمحمد کججانی، آستان مقدس امامزاده سید ابراهیم چکان مراغه و آستان مقدس امامزاده عون بن علي و زيد بن علي بازدید کرد.

 

وی در طی این بازدید از نزدیک فعالیت این امامزادگان و خیمه های معرفتی را که در حاشیه این امامزادگان برپا است  مورد بررسی قرار داد.

مطلب پیشنهادی

کلیپ آقای امجد وشئون عاقبت بخیری

گاهی انسان های خوب و مومن در یک شرایط وامتحان خاصی تغییر می کنند از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *