خانه / يادداشتهاي شخصي / كليپ صوتي و تصويري / اخبار مهم / تازه ترين اخبار / تجمع بزرگ «یمن تنها نمی ماند» ۳ اردیبهشت ماه در امامزادگان شاخص کشور برگزار می شود

تجمع بزرگ «یمن تنها نمی ماند» ۳ اردیبهشت ماه در امامزادگان شاخص کشور برگزار می شود

 
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف با بیان اینکه تجمع بزرگ«یمن تنها نمی ماند»،سوم اردیبهشت ماه در امامزادگان شاخص کشور برگزار می شود،گفت:این تجمع باهدف حمایت ودفاع معنوی وسیاسی ازمردم مظلوم یمن ومحکوم کردن تخریب مساجدوامکان مذهبی این کشور برگزار می شود.
 
حجت الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی ، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه اظهارداشت : با توجه به تجاوز بی رحمانه آل سعود و متحدانش به مردم مظلوم و مسلمان یمن و پیرو بیانات اخیر مقام معظم رهبری در این خصوص که فرمودند ؛ سعودی ها بدعت بدی در این منطقه گذاشتند که البته خطا و اشتباه کردند. کاری که امروز دولت سعودی در یمن انجام می دهد، عیناً همان کاری است که صهیونیست ها در غزه انجام دادند. قطعا بینی سعودی ها به خاک مالیده خواهد شد؛ سازمان اوقاف بنا بر وظایف اسلامی و انسانی خود تجمع بزرگ «یمن تنها نمی ماند» را در روز پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه با حضور باشکوه مردم در امامزادگان شاخص کشور برگزار می کند.
وی با اشاره به علل برگزاری این تجمع بزرگ ، با بیان اینکه مردم یمن پس از سالها تحمل حکومتی دیکتاتوری با قیام هایی مردمی تحت حمایت نیروهای انصارالله، حکومت خود فروخته این کشور را از بین برده و به پیروزی رسیدند ، افزود : شاهدیم ارتش آل سعود به بهانه حمایت از رئیس جمهور فراری دولت یمن ، اقدام به تجاوز هوایی و دعوت چند کشور دیگر و با ارعاب عدم حمایت های مالی، آنان را وادار به کمک در این تجاوز کرده است .
حجت الاسلام شرفخانی اضافه کرد : کشتن مردم بی گناه مخصوصا کودکان ، حمله و تخریب اماکن عمومی و زیرساخت های یکی دیگر از کشورهای اسلامی یعنی یمن، به دست خود مسلمان ها و با بودجه خودشان ، نشانه حماقت متجاوزین است.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد : متجاوزین بدفهم و حامیان آمریکایی و صهیونیستی که اسلام عزیز و نیرومند را بزرگ ترین مانع در راه منافع نامشروع خود می دانند ، دست به این اقدام ناجوانمردانه زده و بازیگران طراحان صهیونیستی شده اند ، نکته مهم و عجیب تر اینکه متجاوزین به سرزمین یمن خود شاهد بودند که دولت غاصب اسرائیلی ، یعنی سخت ترین دشمن اسلام ، از اولین دولت های حمایت کننده از این تجاوز بود.
وی تاکید کرد : سکوت معنا دار سازمان های بین المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر در مقابل این تجاوز آشکار، بخش دیگری از این سناریو بوده و نقطه تاریکی از مفاهیم مجامع بین المللی و مدعی حقوق بشر است و یقینا زمامداران سعودی با ادامه این تجاوز ، با پاسخ کوبنده ملت خود و دیگر ملت های مسلمان و آزاده جهان مواجه بوده و درآتش کینه آنان خواهد سوخت.
حجت الاسلام شرفخانی با بیان اینکه در همین راستا سازمان اوقاف و امور خیریه بنا بر وظایف اسلامی و انسانی خود، تجمع بزرگ «یمن تنها نمی ماند» را با هدف حمایت و دفاع معنوی و سیاسی از مردم یمن و محکوم کردن تخریب مساجد و اماکن مذهبی و زیرساختهای اقتصادی ، بیمارستان ها و مدارس و همچنین به شهادت رساندن مردم بی گناه خصوصا کودکان یمن توسط وهابیون و آل سعود برگزار می کند ، گفت : این تجمع بزرگ بصورت همزمان پس از نماز مغرب و عشا در روز پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص کشور با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : قرائت قرآن ، سخنرانی ، قرائت دعای کمیل ، مداحی ، شعرخوانی و قرائت بیانیه از جمله برنامه های پیش بینی شده در این تجمع بزرگ است.
حجت الاسلام شرفخانی در پایان از اقشار مختلف مردم عزیز ایران اسلامی خواست با حضور پرشور در این تجمع بزرگ، ضمن محکوم کردن این تجاوز بی رحمانه ، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی به عنوان حامیان اصلی این اقدامات بزنند.

مطلب پیشنهادی

فاطمه زهرا سلام الله علیها همتای قرآن کریم+کلیپ

بر اساس قرآن و روایات، مبانی را به صورت مختصر عرض میکنمیک :قرآن حجت خداوند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *