خانه / يادداشتهاي شخصي / با آسماني ها / با اسرائیل وارد جنگ خواهیم شد/سخنرانی حاج احمد متوسلیان+تصاویر

با اسرائیل وارد جنگ خواهیم شد/سخنرانی حاج احمد متوسلیان+تصاویر

 

متن زیر، آخرین سخنرانی سردار شهید حاج احمد متوسلیان برای قوای محمد رسول الله در پادگان زبدانی واقع در خارج از شهر دمشق است.

کمتر از ده روز پس از ایراد این سخنان، حاج احمد در جاده طرابلس به بیروت به همراه ۳ تن از همراهانش به اسارت مزدوران رژیم صهیونیستی در آمد.

بسم‏ الله الرحمن الرحیم

“بعد از انجام عملیات فتح ‏المبین در ایران، روند مسایل سیاسى جهان، تغییرات عمده ‏اى پیدا کرد و کامل کننده این تغییرات، عملیات پیروزمندانه الى بیت‏ المقدس بود”.

در پى این دو عملیات بود که ابر قدرت آمریکا و امپریالیزم بین‏ المللى به این نتیجه رسیدند که عراق نه تنها قادر نیست در مقابل انقلاب اسلامى ایران بایستد و آن را به زانو در بیاورد، بلکه موجودیت خود او نیز در منطقه به خطر افتاده و هر آن بیم آن مى‏رود که با سقوط جریان صدامى در منطقه امپریالیزم و منافع آن متحمل ضربات سنگینى بشوند. به همین دلایل، امپریالیزم به فکر افتاد که باید این جریان بعثى را به نحوى از نابودى نجات دهد. بنابراین تصمیم گرفتند تا هماهنگى خاصى در بین ایادى خودشان در منطقه ایجاد نمایند

آمریکا آرام نمى ‏نشیند و هر روز توطئه‏اى جدیدتر و خدعه ‏آمیزتر از قبل را بر ملت‏هاى مسلمان تحمیل مى ‏نماید؛ غافل از آنکه تا در اقصى نقاط جهان گوینده “لااله الا الله” هست، همان جا نیز مرز اسلامى ماست. ما این هنرنمایى ‏هاى فرسوده و نقاشى‏ هاى از بین رفته در طول تاریخ بر روى صفحات لجن مالى شده‏اى را که به نام مرزهاى جغرافیایى در بین ممالک اسلامى علم کرده ‏اند، هرگز قبول نداریم

با افراد و کشورها تا آن زمانى که علیه کفر “یعنى اسراییل” بجنگند، ما نیز همراه و همکار خواهیم بود و اکنون برادران سورى‏ مان در این جهت هستند و ما هم در کنارشان هستیم و با این برادران همکارى مى‏کنیم و مى ‏جنگیم و اعتقاد داریم که انقلاب ا سلامى را باید به جهان صادر کنیم.

با اسراییل وارد جنگ خواهیم شد و عملیات‏مان را علیه آنها شروع خواهیم کرد. هر کس با ماست؛ بسم ‏الله! هر کس با ما نیست، خداحافظ!

ما با ایمانمان مى‏ جنگیم؛ جندالله با ایمانش مى‏ جنگد. بگذار بوق‏هاى تبلیغاتى رسانه‏ هاى صهیونیستى و سران اسراییل به ما بگویند شما براى خودکشى آمده ‏اید! ما ثابت مى‏ کنیم که خون ما باعث خواهد شد که سرزمین‏هاى مقدس اسلامى از دست امپریالیزم آمریکا و این رژیم غاصب و فاسد صهیونیستى آزاد بشود. اینها – اسراییلى‏ ها – وقتى باورشان شد که نیروهاى ما به عزم جنگ با آنها دارند به سوریه مى ‏آیند، فورا اعلام آتش بس کردند! آتش بس؟! الان تمام فشارها دارد وارد مى ‏شود که کشورهاى دیگر هم تن به آتش بس بدهند؛ آن هم در شرایطى که ارتش اسراییل با تجاوز به لبنان، در منطقه ‏اى به طول هشتاد کیلومتر و به عرض چهل کیلومتر پیش مى ‏آید و سرزمین مقدس اسلامى را اشغال مى‏کند

این مسلمانان واقعى هستند که اکنون دارند در مقابل تجاوز صهیونیست‏ها ایستادگى مى‏ کنند و ما نیز به یارى خدا هر شهرى را که توسط اسراییلى‏ ها محاصره شده، با در محاصره انداختن نیروهاى دشمن آزاد خواهیم کرد و اسراییل را به سقوط مى ‏کشانیم! روزى را نزدیک خواهیم نمود که اسراییل چنان بترسد و در فکر این باشد که مبادا از لوله سلاحمان، به جاى گلوله، پاسدار بیرون بیاید. باشد که ما شبانگاهان بر سرشان بریزیم؛ همچون عقابان تیزپروازى که شب و روز برایشان معنا ندارد و باشد آنجایى به هم برسیم که با گرفتن هزاران اسیر از صهیونیست‏ها به جهانیان ثابت کنیم که ما به اتکا به سلاح ایمان‏مان مى‏ جنگیم؛ نه به اتکاى هواپیما، نه با موشک‏هاى سام، نه با تانک، نه با توپ، نه با آتش جنگ ‏افزارهاى مادى‏ مان، ان‏شاءالله.

 

 

 

 

مطلب پیشنهادی

حق همسایگی شهید

سراسیمه وارد شد، گریه میكرد و میگفت من از چه كسی باید عذرخواهی كنم؟ به …

یک دیدگاه

  1. ممنون از شما . واقعا همونی بود که می خواستم،کامل و بدون نقص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *