خانه / يادداشتهاي شخصي / كليپ صوتي و تصويري / اخبار مهم / تازه ترين اخبار / نیروهای مردمی انقلابی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی شکوفا می شوند

نیروهای مردمی انقلابی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی شکوفا می شوند

حجت الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، گفت: در ضرورت برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی جای بحث وجود ندارد. در این نمایشگاه نیروهای انقلابی و مردمی در كنار هم قرار گرفته و همگرایی زیادی انجام می دهند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، خاطر نشان كرد: مجموعه های شركت كننده در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی می توانند با ارائه تولیدات یكساله، تبادل اطلاعات و تجریبات، نهایت استفاده را از این فضا ببرند. علاوه بر این كه مجموعه های انقلابی محصولات خود را به معرض عموم قرار می دهند، یك همگرایی مطلوبی را می توانند بین یكدیگر ایجاد كند.

وی با اشاره به پیشرفت نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، گفت: نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی نسبت به سال های گذشته هم از نظر كمی و هم از نظر كیفی رشد خوبی داشته است. تنوع در ارائه محصولات به ویژه محصولاتی كه نیاز بود در طول یك سال اخیر به آن پرداخته شود، از نكات بارز این نمایشگاه است.

حجت الاسلام شرفخانی افزود: استعداد هایی كه در نیروهای مردمی انقلابی موجود  است در این گونه نمایشگاه ها می تواند شكوفا شود. جوانانی كه با انگیزه دینی دست به انجام فعالیتی زده اند، شاه بیت اصلی نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی اند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان خاطر نشان كرد: ما باید از این ظرفیت ها برای بهتر برگزار شدن نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی استفاده كنیم.

مطلب پیشنهادی

فاطمه زهرا سلام الله علیها همتای قرآن کریم+کلیپ

بر اساس قرآن و روایات، مبانی را به صورت مختصر عرض میکنمیک :قرآن حجت خداوند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *