خانه / يادداشتهاي شخصي / كليپ صوتي و تصويري / اخبار مهم / تازه ترين اخبار / زائران اربعین حسینی در مسیر بازگشت پذیرایی می شوند

زائران اربعین حسینی در مسیر بازگشت پذیرایی می شوند

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: عمده مشکلات در موج برگشت زائرین اربعین حسینی در شهر مهران است و سازمان اوقاف تمرکز خود را در اطعام خیل عظیم زائران در مسیر برگشت قرار خواهد داد.

 جلسه ستاد اربعین حسینی سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور عبدالرضا عابد قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه و رئیس ستاد اربعین ، حجت الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان، و مدیران کل اوقاف و امور خیریه استان های ایلام، کرمانشاه، همدان و اصفهان در امامزاده سید حسن (علیه السلام) شهرستان مهران برگزار شد.

براساس این گزارش ، عبدالرضا عابد، رئیس ستاد اربعین در این نشست بر ضرورت خدمات رسانی به زائران حسینی(علیه السلام) از محل موقوفات مرتبط تاکید کرد و گفت: سازمان اوقاف در اربعین حسینی از محل درآمد موقوفات مرتبط با زائرین امام حسین (علیه السلام)، خدمات رسانی خواهد کرد.

وی گفت: این خدمات شامل؛ توزیع غذا و اقلام فرهنگی در پایانه های مرزی مهران، چزابه و شلمچه و همچنین در کربلا و نجف خواهد بود.

عابد افزود: با توجه به بازگشت همزمان زائران حسینی پس از اربعین از مرز مهران، اطعام و اسکان زائران یک ضرورت است که باید برای آن برنامه ریزی شود.

در این ستاد وظایف و خدمات ادارات کل استانها در ایام اربعین تعیین شد.

مطلب پیشنهادی

فاطمه زهرا سلام الله علیها همتای قرآن کریم+کلیپ

بر اساس قرآن و روایات، مبانی را به صورت مختصر عرض میکنمیک :قرآن حجت خداوند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *