خانه / اخبار / اجرای طرح «دست‌های مهربانی» در حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا/ توزیع بسته‌های ۳۰۰ هزار تومانی میان نیازمندان

اجرای طرح «دست‌های مهربانی» در حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا/ توزیع بسته‌های ۳۰۰ هزار تومانی میان نیازمندان

حجت الاسلام «احمد شرفخانی» در گفت و گو با خبرنگار گروه قرآن و معارف خبرگزاری شبستان به حمایت های معیشتی از نیازمندان به مناسبت ایام نوروز اشاره و اظهار کرد: مرکز امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه درایام نوروز در قالب حمایت از نیازمندان کارت هدیه به مبلغ 500 هزار تومان تا 200 هزار تومان به آنها اهدا  کرد.

رئیس مرکز امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بیان کرد: 3500 کارت هدیه از طریق ستاد مرکزی در تهران و در استان ها و شهرستان ها نیز بر اساس نیات امینانه واقفین با شناسایی موسسات خیریه در میان خانواده های نیازمند توزیع می شود.

حجت الاسلام شرفخانی همچنین به اجرای طرح «دست های مهربانی» به منظور حمایت از خانواده های بی بضاعت و ایتام اشاره کرد وگفت: این طرح با هدف اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان در موضوعات کمک به ایتام بی‌بضاعت و فقرا اجرا می شود که در قالب این طرح بسته های معیشتی به ارزش 300 هزار تومان به صورت سبدهای ارزاق در استان ها میان خانواده های نیازمند تحت پوشش توزیع می شود.

رئیس مرکز امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از کسب و کارها به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل و دچار ضربه اقتصادی شده اند، به همین جهت از محل درآمد موقوفات بنا داریم حمایت هایی از این افراد داشته باشیم.

مطلب پیشنهادی

چه چیزی میتوان وقف کرد؟ + کلیپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *